Понеділок, 20.05.2024, 05:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2014 » Жовтень » 27
Договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку у відповідності до умов договору та вимог земельного законодавства. Які істотні умови повинні бути обов’язково відображені в договорі оренди землі? Істотними умовами договору оренди є (ч. 1 ст. 15 Закону України «Про оренду землі»): - об’єкт оренди (тобто земельна ділянка з визначенням її кадастрового номера, місця розташування, розміру земельної ділянки); - строк дії договору (строк дії договору визначається сторонами договору, але він не може перевищувати 50 років); - орендна плата (із зазначенням її розміру, індексації, форм платежу, строків, порядку її внесення і перегляду, доцільно визначати відповідальність за несплату орендної плати); Орендна плата може встановлюватися в таких формах: - грошовій; - натуральній; - відробітковій (надання послуг орендодавцю). У ... Читати далі »
Переглядів: 2731 | Додав: reestrator | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)

Громадське об'єднання, яке має намір здійснювати діяльність без статусу юридичної особи, повідомляє про своє утворення уповноважений орган з питань реєстрації протягом 60 днів з дня його утворення. Для повідомлення про утворення громадського об'єднання його засновники або особа (особи), уповноважена представляти громадське об'єднання, подають (надсилають поштовим відправленням) до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об'єднання заяву за формою, затвердженою Міністерством юстиції України, до якої додаються: 1) примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія протоколу установчих зборів, оформленого з дотриманням вимог частин другої, четвертої та восьмої статті 9 Закону України «Про громадські об»єднання»; 2) відомості про засновників громадського об'єднання із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові (за наявності), дати народження, адреси місця проживання, а в разі якщо засновником є юридична особа приватного права, - її найменування, ... Читати далі »
Переглядів: 429 | Додав: reestrator | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)

Реєстрація обласних, міських і районних організацій або інших структурних утворень, передбачених статутом партії, здійснюється відповідними органами юстиції Міністерства юстиції України, якщо інший порядок не передбачений законом, лише після реєстрації політичної партії Міністерством юстиції України. Після реєстрації обласних, міських та районних організацій політичних партій вони можуть набувати статусу юридичної особи, якщо це передбачено статутом партії. Легалізуючий орган приймає рішення про реєстрацію обласних, міських, районних організацій (надалі – структурних утворень політичної партії), передбачених статутом партії, протягом 10 днів з дня надходження письмової заяви від них, завіреної керівним органом політичної партії. Для реєстрації структурного утворення політичної партії для набуття статусу юридичної особи до легалізуючого органу подаються наступні документи: - заява ; - копія статуту політичної партії; - відомості про склад керівних органів структурного утв ... Читати далі »
Переглядів: 1144 | Додав: reestrator | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)

Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Друзі сайту